Galeria – Na zewnątrz, wewnątrz i miniSPA

Dom na Rozceściu oferuje 9 pokoi,  2, 3 i  4- osobowych, mieszczących się na pierwszym i drugim piętrze, łącznie 25 miejsc noclegowych.

Dwa pokoje posiadają duże tarasy z widokiem na Beskidy, 4 pokoje niewielkie balkoniki. Przy pokojach, na każdym piętrze znajdują się ogólnodostępne aneksy kuchenne, wyposażone w kuchenkę elektryczną (2 palniki), czajnik elektryczny, 1 mikrofalówkę, talerze, kubki, kieliszki, sztućce, małe garnki. Trzy pokoje na drugim piętrze są dwupoziomowe, w których dwa łóżka mieszczą się na niskich poddaszach (szczyt dachu). Te pokoje są szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym.

Na parterze, oprócz części prywatnej mieści się tzw. ogród zimowy, w którym podajemy naszym Gościom pyszne śniadania. Jest on również wyposażony w wygodne kanapy, na których można usiąść przy dobrej kawie lub kieliszku wina, i podziwiać przepiękny widok na nasze góry.

Następnie schodzimy jeszcze niżej, do części przyziemnej, w której znajduje się pomieszczenie do przechowywania nart lub rowerów. Dalej pokój zabaw dla dzieci oraz pomieszczenie, w którym jest stół do ping-ponga i piłkarzyki.

W tej części mieści również strefa miniSPA, do której zapraszamy po cudownie spędzonym dniu, która oferuje 4-osobowe jacuzzi, saunę parową i saunę suchą.

 

  • Sauna sucha lub sauna parowa (dla max. 4 osób) – 30 zł za godzinę.
  • Jacuzzi dla 4 osób – 20 zł za 20 minut.